Акустична система Audioengine A5+ BT
Відео 1Фото 6 |
Audioengine A5+ BT |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Audioengine 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Audioengine.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Audioengine A5+ BT
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Audioengine HD3 Wireless Speakers with Bluetooth - 60W Powered Computer Sp | 1 740 zł |
Kolumna AudioEngine A5+ BT 100 W | 2 785 zł |
AUDIOENGINE A5+ BT Black zestaw stereo bluetooth aptX | 2 730 zł |
Audioengine A5+ BT Białe para - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny z | 2 459 zł |
A5 Wireless Bluetooth Computer Speakers - 150W Bluetooth Speakers for Home | 2 668 zł |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості акустичної системи Audioengine A5+ BT:
- USB-порт для зарядки зовнішніх пристроїв
РекомендуємоПорівняти в таблиці →