Акустична система Kanto YU4
Відео 15Фото 20 |
Kanto YU4 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kanto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kanto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kanto YU4
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kanto YU4 zasilane głośniki półkowe bambus YU4BAMBOO | 1 742 zł |
Kanto YU4 zasilane głośniki półkowe matowa Black YU4MB | 1 914 zł |
Kanto YU4 zasilane głośniki półkowe Matowy biały YU4MW | 1 791 zł |
Kanto YU4 Zasilane głośniki półkowe do książek Walnut YU4WALNUT-FG | 1 668 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →