Kolumny głośnikowe Dali Fazon Sat
Zdjęcia 4 |
Dali Fazon Sat |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Dali 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Dali.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Dali Fazon Sat
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Głośnik satelita FAZON SAT, Kolor: Biały | 1 499 zł |
Głośnik Satelita Dali Fazon Sat Kolor: Czarny Połysk | 1 599 zł |
Zestaw kina domowego 5.1: FAZON SAT 5.1, Kolor: White Satin | 8 499 zł |
Zestaw kina domowego 5.1: FAZON SAT 5.1, Kolor: Iron Black | 8 499 zł |
Zestaw kina domowego 5.1: FAZON SAT 5.1, Kolor: Biały | 8 499 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →