Kolumny głośnikowe Dali Oberon 1C
Wideo 9Zdjęcia 9 |
Dali Oberon 1C |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Dali 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Dali.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Dali Oberon 1C
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dali Oberon 1C biały cena za parę 47d3cd3c-414c-489f-bd09-9f21d0436b23 | 4 730 zł |
Kolumny głośnikowe DALI Oberon 1 C Biały (2 szt.) | 5 249 zł |
Kolumny głośnikowe DALI Oberon 1 C Biały (2 szt.) OBERON1CWHITE | 5 300 zł |
Aktywna kolumna głośnikowa Oberon 1 C, Kolor: Dark Walnut | 2 499 zł |
pokaż 8 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →