Kolumny głośnikowe Dali Rubicon 8
Wideo 7Zdjęcia 4 |
Dali Rubicon 8 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Dali 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Dali.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Dali Rubicon 8
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kolumna głośnikowa podłogowa RUBICON 8, Kolor: Czarny | 14 999 zł |
DALI RUBICON 8 | Kolumna podłogowa | Gwarancja PL | Dostawa GRATIS | Autor | 14 999 zł |
Dali Rubicon 8 Walnut - Kolumna głośnikowa podłogowa | 15 999 zł |
Dali Rubicon 8 Białe - Kolumna głośnikowa podłogowa | 15 999 zł |
Dali Rubicon 8 - Kolumna głośnikowa podłogowa | 15 999 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →