Kolumny głośnikowe Dali Opticon 1
Wideo 7Zdjęcia 10 |
Dali Opticon 1 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Dali 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Dali.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Dali Opticon 1
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kolumna głośnikowa podstawkowa OPTICON 1 MK2, Kolor: Black Satin | 1 699 zł |
Dali Opticon 1 MK2 - kolumny głośnikowe podstawkowe (para) Satin Black ✦ S | 3 398 zł |
DALI OPTICON 1 MK2 | Kolumna podstawkowa | Autoryzowany DEALER Szczecin | 1 699 zł |
Dali OPTICON 1 MK2 Satin White - Kolumna podstawkowa | 2 199 zł |
Kolumna głośnikowa podstawkowa OPTICON 1 MK2, Kolor: White Satin | 1 699 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości kolumn głośnikowych Dali Opticon 1:
- Możliwość montażu na ścianie
- Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego - 105 dB
PolecamyPorównaj w tabeli →