Kolumny głośnikowe Pro-Ject Speaker Box 5
Zdjęcia 5 |
Pro-Ject Speaker Box 5 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pro-Ject 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pro-Ject.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pro-Ject Speaker Box 5
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pro-Ject Speaker Box 5 DS2 - rosewood +9 sklepów - przyjdź przetestuj lub | 3 900 zł |
PRO-JECT SPEAKER BOX 5 DS2 Kolor: Różany | 3 900 zł |
Pro-Ject Speaker Box 5 S2 - eucalyptus +9 sklepów - przyjdź przetestuj lub | 2 950 zł |
Pro-Ject SPEAKER BOX 5 - czerwony +9 sklepów - przyjdź przetestuj lub zamó | 1 390 zł |
Pro-Ject Speaker Box 5 DS2 - eucalyptus +9 sklepów - przyjdź przetestuj lu | 3 900 zł |
pokaż 9 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →