Wzmacniacz Magnat MR 750
Zdjęcia 7 |
Magnat MR 750
2022 rokBluetooth
Rodzaj:integralny, hybrydowy
Liczba kanałów:2
Moc na kanał (8 Ohm):50 W
Wejścia:optyczne
Wejścia RCA:5 para(a)
Wyjścia REC:1 para(a)
Wbudowany odbiornik FM z obsługą RDS.
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne MR 750
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Magnat 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Magnat.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Magnat MR 750
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Magnat MR 750 Czarny | 2 110 zł |
Amplituner Stereo Magnat Mr 750 | 2 398 zł |
Magnat MR 750 Czarny | 2 599 zł |
Amplituner Stereo Magnat MR 750 - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 2 529 zł |
Magnat MR 750 | 2 349 zł |
Amplituner Stereo Magnat MR 750 | 2 645 zł |
MAGNAT MR 750 black | 2 112 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →