Акустична система Pro-Ject Speaker Box 5
Фото 5 |
Pro-Ject Speaker Box 5 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pro-Ject 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pro-Ject.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pro-Ject Speaker Box 5
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pro-Ject Speaker Box 5 DS2 - rosewood +9 sklepów - przyjdź przetestuj lub | 3 900 zł |
PRO-JECT SPEAKER BOX 5 DS2 Kolor: Różany | 3 900 zł |
Pro-Ject Speaker Box 5 S2 - eucalyptus +9 sklepów - przyjdź przetestuj lub | 2 950 zł |
Pro-Ject SPEAKER BOX 5 - czerwony +9 sklepów - przyjdź przetestuj lub zamó | 1 390 zł |
Pro-Ject Speaker Box 5 DS2 - eucalyptus +9 sklepów - przyjdź przetestuj lu | 3 900 zł |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →