Акустична система Monitor Audio Monitor 50
Відео 10Фото 21 |
Monitor Audio Monitor 50 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Monitor Audio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Monitor Audio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Monitor Audio Monitor 50
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Monitor Audio Monitor 50 Kolor: Orzech | 1 390 zł |
Monitor Audio Monitor 50 Kolor: Czarny | 1 390 zł |
Monitor Audio Monitor 50 Kolor: Biały | 1 390 zł |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості акустичної системи Monitor Audio Monitor 50:
- Максимальний рівень звукового тиску — 109 дБ
РекомендуємоПорівняти в таблиці →