Акустична система Polk Audio S15
Відео 13Фото 6 |
Polk Audio S15 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Polk Audio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Polk Audio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Polk Audio S15
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Polk Audio SIGS15ELWT Signature Elite ES15 głośniki regałowe o wysokiej ro | 991 zł |
Polk Audio Elite Signature ES15 Kolumna głośnikowa podstawkowa, Kolor: Bia | 649 zł |
Polk Audio Signature S10E | Kolumna podstawkowa | Gwarancja PL | Autoryzow | 519 zł |
Polk Audio Signature Elite ES15 Głośniki do regału na książki głośniki HiF | 917 zł |
Głośnik z serii Signature Polk S15 - biały SIGS15WT | 1 496 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →