Акустична система Polk Audio Reserve R100
Відео 10Фото 8 |
Polk Audio Reserve R100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Polk Audio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Polk Audio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Polk Audio Reserve R100
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Polk Audio Reserve 100 kompaktowy głośnik półkowy para orzech włoski 30002 | 2 323 zł |
Kolumna głośnikowa podstawkowa RESERVE R100, Kolor: Czarny | 1 449 zł |
Polk Audio Reserve R100 Bookshelf Speaker Czarny 747192132279 | 1 964 zł |
Polk Reserve R100 głośniki półkowe białe 300028-03-00-005 | 1 943 zł |
Kolumna głośnikowa podstawkowa RESERVE R100, Kolor: Biały | 1 449 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →