Акустична система Polk Audio S55
Відео 16Фото 9 |
Polk Audio S55 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Polk Audio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Polk Audio.
Купити Polk Audio S55
POLK AUDIO Signature Elite ES55 głośnik podłogowy HiFi certyfikat Hi-Res k | 1 534 zł |
Polk Audio Elite Signature ES55 Kolumna głośnikowa podłogowa, Kolor: Biały | 1 799 zł |
Polk Audio Signature S55E | Kolumna podłogowa | Dostawa GRATIS | Autoryzow | 1 899 zł |
Polk Audio Signature ES55 - Kolumna podłogowa | 2 399 zł |
Polk Audio Signature Elite ES55 wysokiej rozdzielczości głośnik HiFi do ki | 1 374 zł |
Найбільша американська компанія-виробник автомобільної та побутової аудіотехніки Polk Audio передовсім відома новаторським підходом та скрупульозним ставленням до якості продукту. Акустична система Signature S55 має розкішний зовнішній вигляд і прекрасне звучання, які виробник оцінив майже в 1000$. Подивимося, наскільки це виправдано.
Візуальна гармонія
АС виглядає сучасно і стильно. Дизайнери Polk Audio навмисно відійшли від класичних прямокутних форм з чіткими гранями та додали плавних ліній. Чорний тканинний гриль на магнітах закриває всю фронтальну панель метрової колонки та ідеально повторює верхні обводи корпусу.
Поєднання матового оздоблення корпусу з текстурою дерева чорного або горіхового кольору, глянцевої передньої панелі та металізованих конусів динаміків виглядає настільки гармонійно, що вразить будь-якого поціновувача естетики.
Реальна американська
Двосмугові АС з трьома динаміками звучать дуже «смачно» по всьому заявленому частотного діапазону 32 – 40000 Гц, завдяки фірмовій технології Dynamic Balance.
Твітер показує чудову детальність, широку дисперсію і відмінно справляється з відтворенням файлів Hi-Res. Простіше кажучи, високі частоти звучать так природно, як і повинні. Два мідбаси відпрацьовують не гірше. Середина широка і прозора, а низькі добре акцентовані та енергійні. Глибини та соковитості басам додає фазоінвертор, виведений в підлогу.
На закуску додамо наявність парних позолочених клем, що дозволяють виконувати Bi-Amping/Bi-Wiring підключення до будь-якого підсилювача потужністю 20 – 200 Вт на канал.
Резюме
Polk Audio S55 — стильна та неймовірно драйвова акустика, яка безумовно вартує своїх грошей. Так, це середній сегмент. Але, мабуть, найкращий у своєму класі. А тепер уявіть, на що здатні топові серії виробника.