Акустична система Klipsch RB-81 II
Фото 3 |
Klipsch RB-81 II |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Klipsch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Klipsch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Klipsch RB-81 II
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kolumna głośnikowa KLIPSCH RB-81 II Czarny (1 szt.) | 1 298 zł |
Kolumna głośnikowa KLIPSCH RB-81 II Czarny (1 szt.) 1011850 | 1 298 zł |
Kolumny KLIPSCH REFERENCE RB-81 II Kolor: Czarny | 2 598 zł |
Kolumna głośnikowa KLIPSCH RB-81 II Orzechowy (1 szt.) | 1 560 zł |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →