Wzmacniacz Denon PMA-600NE
Wideo 14Zdjęcia 7 |
Denon PMA-600NE
Rodzaj:integralny
Liczba kanałów:2
Moc na kanał (8 Ohm):45 W
Na wzmacniacz (Main):RCA
Wejścia:optyczne
Wejścia RCA:4 para(a)
Wyjścia:Pre-Amp
Wyjścia REC:1 para(a)
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne PMA-600NE
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Denon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Denon.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Denon PMA-600NE
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Denon Pma-600 Ne Wzmacniacz Czarny 70 W PMA600NEBKE2 | 2 400 zł |
Denon PMA 600NE - Wzmacniacz - Srebrny | 1 999 zł |
Denon PMA-600NE czarny | 1 930 zł |
Wzmacniacz DENON PMA-600NE Czarny | 1 930 zł |
Wzmacniacz DENON PMA-600NE Czarny | 1 930 zł |
pokaż 10 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →