Підсилювач Denon PMA-1700NE
Відео 9Фото 12 |
Denon PMA-1700NE
Тип:інтегральний
Кількість каналів:2
Потужність на канал (8 Ом):70 Вт
Коеф. демпфування:100
Входи:оптичний, USB
Входів RCA:3 пар(а)
Виходи:Pre-Amp
Виходів REC:1 пар(а)
Всі характеристики
Характеристики PMA-1700NE
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Denon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Denon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Denon PMA-1700NE
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Denon PMA-1700NE wzmacniacz HiFi 2 x 140 W wbudowany przedwzmacniacz Phono | 6 990 zł |
Denon PMA-1700NE (Czarny) | 6 899 zł |
Denon PMA-1700NE Wzmacniacz stereofoniczny, Kolor: Silver | 6 999 zł |
Denon PMA1700NE Wzmacniacz Srebrny 535 x 52 x 255 cm PMA1700NE silber | 6 408 zł |
Denon PMA-1700NE Wzmacniacz stereofoniczny, Kolor: Czarny | 6 999 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →