Amplituner Pioneer VSX-534 (VSX-534-B)
Wideo 11Zdjęcia 3 |
Pioneer VSX-534
Rodzaj:amplituner AV, 5.1
Moc na kanał:150 W
Odtwarzanie:USB
Wejścia:3 RCA, 4 HDMI, 1 optical
Automatyczne wyłączenie. Wyłącznik czasowy. Wyjście mikrofonowe do ustawienia odbiornika na panelu przednim.
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne VSX-534
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pioneer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pioneer.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pioneer VSX-534
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pioneer VSX-534-B Odbiornik Av Czarny 150W | 1 865 zł |
Pioneer VSX-534 Czarny | 1 675 zł |
Amplituner PIONEER VSX-534B Czarny | 2 700 zł |
Amplituner PIONEER VSX-534B Czarny VSX534B | 2 700 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →