Pamięć RAM Corsair Vengeance RGB Pro SL 2x16Gb CMH32GX4M2Z3200C16
Zdjęcia 11 |
Corsair CMH32GX4M2Z3200C16 3200 MHz CL16 SPD (15-15-15-36) 3200 MHz CL16 SPD (18-18-18-43) 3600 MHz CL18 SPD Latency 15-15-15-36 3600 MHz CL18 SPD Latency 18-18-18-43 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Corsair Vengeance RGB Pro SL 2x16Gb CMH32GX4M2Z3200C16
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Corsair Pamięć DDR4 Vengeance RGB PRO SL 32GB/3200 (2*16GB) BLACK CL16 RYZ | 405 zł |
Corsair Vengeance RGB Pro SL Black 32GB [2x16GB 3200MHz DDR4 CL16 DIMM] Ry | 407 zł |
Pamięć RAM CORSAIR Vengeance Pro RGB 32GB 3200MHz | 397 zł |
CORSAIR Pamięć DDR4 Vengeance RGB PRO SL 32GB/3200 (2*16GB) BLACK CL16 RYZ | 413 zł |
Pamięć RAM CORSAIR Vengeance Pro RGB 32GB 3200MHz | 397 zł |
pokaż 8 ofert
Modyfikacje Corsair Vengeance RGB Pro SL 2x16Gb
Ceny na Corsair Vengeance RGB Pro SL 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Corsair Vengeance RGB Pro SL 2x16Gb CMH32GX4M2E3200C16 | od 383 zł | 28 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB Pro SL 2x16Gb CMH32GX4M2Z3200C16 | od 379 zł | 13 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB Pro SL 2x16Gb CMH32GX4M2D3600C18 | od 385 zł | 35 oferty | ||
Corsair Vengeance RGB Pro SL 2x16Gb CMH32GX4M2Z3600C18 | od 401 zł | 19 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →