Opona letnia Continental ContiSportContact 5P 275/45 R20 110Y
Wideo 1Zdjęcia 12 |
Wybierz rozmiar opony
Continental ContiSportContact 5P 275/45 R20 110Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Continental ContiSportContact 5P 275/45 R20 110Y
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Continental ContiSportContact 5P (275/45 R20 110Y) 03572660000 | 1 064 zł |
Continental ContiSportContact 5P ( 275/45 ZR20 (110Y) XL N0 ) 03572660000 | 1 110 zł |
Continental ContiSportContact 5P ( 275/45 ZR20 (110Y) XL N0 ) | 1 124 zł |
Opona Continental 275/45 ZR20 ContiSportContact 5P 110Y XL N0 - opony letn | 949 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →