Opona zimowa Continental VanContact Ice 205/65 R16C 107R
Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Continental VanContact Ice 205/65 R16C 107R 205/65 R16 107 R |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Continental VanContact Ice 205/65 R16C 107R
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Continental VanContact Ice (205/65 R16 107/105R) 04532890000 | 884 zł |
Continental VanContact Ice ( 205/65 R16C 107/105R 8PR podwójnie oznaczone | 887 zł |
Continental VanContact Ice ( 205/65 R16C 107/105R 8PR podwójnie oznaczone | 914 zł |
Modyfikacje Continental VanContact Ice 205/65 R16C 107R
Ceny na Continental VanContact Ice 205/65 R16C 107R |
---|---|---|---|---|
Continental VanContact Ice 205/65 R16C 107R | od 884 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →