Opona całoroczna Continental AllSeasonContact 195/65 R15 91H
Wideo 15Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Continental AllSeasonContact 195/65 R15 91H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Continental AllSeasonContact 195/65 R15 91H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Opona Continental 195/65R15 AllSeasonContact 91H M+S 3PMSF - opony całoroc | 439 zł |
Continental AllSeasonContact (195/65 R15 91H) 03554840000 | 530 zł |
Continental AllSeasonContact ( 195/65 R15 91H EVc ) | 536 zł |
Continental AllSeasonContact ( 195/65 R15 91H EVc ) 03554840000 | 530 zł |
Opona wielosezonowa CONTINENTAL ALLSEASONCONTACT 195/65R15 91H | 417 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Continental AllSeasonContact 195/65 R15 91H
Ceny na Continental AllSeasonContact 195/65 R15 91H |
---|---|---|---|---|
Continental AllSeasonContact 195/65 R15 91H | od 417 zł | 6 oferty | ||
Continental AllSeasonContact 195/65 R15 91T | od 339 zł | 5 oferty | ||
Continental AllSeasonContact 195/65 R15 95H | od 302 zł | 8 oferty | ||
Continental AllSeasonContact 195/65 R15 95V | od 393 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →