Opona całoroczna Pirelli Cinturato All Season SF2 225/60 R18 104V
Wideo 2Zdjęcia 6 |
Wybierz rozmiar opony
Pirelli Cinturato All Season SF2 225/60 R18 104V 225/60 R18 104 V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pirelli 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pirelli.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pirelli Cinturato All Season SF2 225/60 R18 104V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PIRELLI CINTURATO ALL SEASON SF2 XL - 225/60R18 104V - B/B/70dB - opony ca | 830 zł |
Pirelli Cinturato All Season SF 2 (225/60 R18 104V) 3913000 | 677 zł |
Pirelli Cinturato All Season SF 2 ( 225/60 R18 104V XL ) 3913000 | 723 zł |
Pirelli Cinturato All Season SF 2 ( 225/60 R18 104V XL ) | 732 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Pirelli Cinturato All Season SF2 225/60 R18 104V
Ceny na Pirelli Cinturato All Season SF2 225/60 R18 104V |
---|---|---|---|---|
Pirelli Cinturato All Season SF2 225/60 R18 104V | od 677 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →