Opona letnia Bridgestone Potenza Sport 275/45 R20 110Y
Wideo 21Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Bridgestone Potenza Sport 275/45 R20 110Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bridgestone Potenza Sport 275/45 R20 110Y
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bridgestone Potenza Sport ( 275/45 ZR20 (110Y) XL EVc ) 27867 | 1 036 zł |
Bridgestone Potenza Sport (275/45 R20 110Y) 27867 | 1 027 zł |
Opona Bridgestone 275/45R20 PSPORT 110Y XL. - opony terenowe 27867 | 939 zł |
Bridgestone Potenza Sport ( 275/45 ZR20 (110Y) XL EVc ) | 1 050 zł |
Bridgestone Potenza Sport (275/45 R20 110Y) 20693 | 1 198 zł |
Bridgestone Potenza Sport ( 275/45 ZR20 (110Y) XL EVc ) 20693 | 1 295 zł |
Bridgestone Potenza Sport ( 275/45 ZR20 (110Y) XL EVc ) | 1 313 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →