Літня шина Bridgestone Potenza Sport 275/45 R20 110Y
Відео 21Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Bridgestone Potenza Sport 275/45 R20 110Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Potenza Sport 275/45 R20 110Y
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bridgestone Potenza Sport ( 275/45 ZR20 (110Y) XL EVc ) 27867 | 1 036 zł |
Bridgestone Potenza Sport (275/45 R20 110Y) 27867 | 1 027 zł |
Opona Bridgestone 275/45R20 PSPORT 110Y XL. - opony terenowe 27867 | 927 zł |
Bridgestone Potenza Sport ( 275/45 ZR20 (110Y) XL EVc ) | 1 050 zł |
Bridgestone Potenza Sport (275/45 R20 110Y) 20693 | 1 198 zł |
Bridgestone Potenza Sport ( 275/45 ZR20 (110Y) XL EVc ) 20693 | 1 295 zł |
Bridgestone Potenza Sport ( 275/45 ZR20 (110Y) XL EVc ) | 1 313 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →