Літня шина Bridgestone Turanza 6 275/45 R20 110Y
Відео 1Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Bridgestone Turanza 6 275/45 R20 110Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Turanza 6 275/45 R20 110Y
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bridgestone Turanza 6 (275/45 R20 110Y) 20579 | 989 zł |
Bridgestone Turanza 6 ( 275/45 R20 110Y XL Enliten / EV ) 20579 | 1 035 zł |
Opona Bridgestone 275/45R20 Turanza 6 110Y - opony terenowe 20579 | 909 zł |
Bridgestone Turanza 6 ( 275/45 R20 110Y XL Enliten / EV ) | 1 050 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →