Opona letnia Bridgestone Turanza 6 275/45 R20 110Y
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Bridgestone Turanza 6 275/45 R20 110Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bridgestone Turanza 6 275/45 R20 110Y
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bridgestone Turanza 6 ( 275/45 R20 110Y XL Enliten / EV ) 20579 | 1 036 zł |
Opona Bridgestone 275/45R20 Turanza 6 110Y - opony terenowe 20579 | 909 zł |
Bridgestone Turanza 6 (275/45 R20 110Y) 20579 | 989 zł |
Bridgestone Turanza 6 ( 275/45 R20 110Y XL Enliten / EV ) | 1 049 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →