Opona letnia Continental ContiSportContact 2 205/55 R16 91V
Zdjęcia 4 |
Continental ContiSportContact 2 205/55 R16 91V |
|
Topowe opony letnie dla fanów szybkiej jazdy. Model zapewnia wysokie osiągi w dynamicznym rytmie jazdy, charakteryzuje się mistrzowsko dopracowanym prowadzeniem, doskonałą przyczepnością na suchym asfalcie i mokrej nawierzchni. Lepiej trzymać oponę na drodze z różnymi głębokimi nacięciami na asymetrycznych klockach bieżnika. Ogólnie rzecz biorąc, asymetria rzeźby bieżnika przyczynia się do trwałej przyczepności opony na różnego rodzaju nawierzchniach drogowych przy każdej pogodzie sezonu letniego.
Sieć odprowadzania wody opony Continental ContiSportContact 2 205/55 R16 91V tworzą cztery objętościowe kanały wzdłużne, które odpowiadają za szybkie samooczyszczanie bieżnika z nadmiaru mas wody i zapobiegają ryzyku wpadnięcia samochodu w aquaplaning. Masywny bark opony gwarantuje stabilne manewrowanie w ruchu drogowym oraz stabilność na zakrętach. Szeroki profil bieżnika równomiernie rozkłada obciążenie, zapobiegając w ten sposób nierównomiernemu zużyciu i skracając drogę hamowania. Na korzyść modelu przemawia także komfortowy i cichy ruch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Kup Continental ContiSportContact 2 205/55 R16 91V
Continental ContiSportContact 2 (205/55 R16 91V) 03509880000 | 472 zł |
Continental ContiSportContact 2 ( 205/55 R16 91V AO, z osłoną ) | 450 zł |
Opona Continental 205/55R16 ContiSportContact 2 91V AO - opony letnie 3509 | 389 zł |
Continental ContiSportContact 2 ( 205/55 R16 91V AO, z osłoną ) 0350988000 | 445 zł |