Opona zimowa Continental ContiWinterContact TS860S 275/50 R19 112V
Zdjęcia 6 |
Wybierz rozmiar opony
Continental ContiWinterContact TS860S 275/50 R19 112V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Continental ContiWinterContact TS860S 275/50 R19 112V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Continental WinterContact TS 860 S (275/50 R19 112V) 03552510000 | 1 825 zł |
Continental WinterContact TS 860 S ( 275/50 R19 112V XL EVc ) | 1 636 zł |
Opona Continental 275/50R19 WinterContact TS 860 S 112V XL - opony zimowe | 1 789 zł |
Continental WinterContact TS 860 S ( 275/50 R19 112V XL EVc ) 03552510000 | 1 613 zł |
Polecamy