Opona zimowa Continental ContiWinterContact TS810 195/60 R16 89H
Wybierz rozmiar opony
Continental ContiWinterContact TS810 195/60 R16 89H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Continental ContiWinterContact TS810 195/60 R16 89H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Continental ContiWinterContact TS 810 (195/60 R16 89H) 03537230000 | 470 zł |
Continental ContiWinterContact TS 810 ( 195/60 R16 89H, MO, z osłoną ) | 481 zł |
Continental ContiWinterContact TS 810 ( 195/60 R16 89H, MO, z osłoną ) 035 | 476 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →