Opona zimowa Continental ContiCrossContact Winter 235/65 R18 110H
Zdjęcia 10 |
Wybierz rozmiar opony
Continental ContiCrossContact Winter 235/65 R18 110H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Continental ContiCrossContact Winter 235/65 R18 110H
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Opona Continental 235/65R18 ContiCrossContact Winter 110H XL - opony zimow | 889 zł |
Continental ContiCrossContact Winter (235/65 R18 110H) 03541570000 | 865 zł |
Continental ContiCrossContact Winter ( 235/65 R18 110H XL ) | 877 zł |
Continental ContiCrossContact Winter ( 235/65 R18 110H XL ) 03541570000 | 868 zł |
Continental ContiCrossContact Winter 235/65R18 110H | 915 zł |
Opony zimowe 235/65R18 110H ContiCrossContact Winter Continental 2022 | 897 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →