Opona letnia Continental VancoContact 2 195/70 R15C 97T
Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Continental VancoContact 2 195/70 R15C 97T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Continental VancoContact 2 195/70 R15C 97T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Continental VancoContact 2 (195/70 R15 97T) 04510070000 | 489 zł |
Opona Continental 195/70R15 VancoContact 2 97T RF - opony dostawcze 451007 | 454 zł |
Continental VancoContact 2 ( 195/70 R15 97T RF ) 04510070000 | 500 zł |
Continental VancoContact 2 ( 195/70 R15 97T RF ) | 501 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →