Obudowa Chieftec BM-25B-OP czarny
Zdjęcia 6 |
Chieftec BM-25B-OP czarny
Typ obudowy:Midi Tower
Standard płyty głównej:ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Przedziały 5,25 cala:3 szt.
Zewnętrzne wnęki 3,5 cala:1 szt.
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:3 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:1 szt.
Panel przedni:USB 3.1 gen1, USB 2.0
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Chieftec BM-25B-OP czarny
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Chieftec BM-25B-OP Computer case Black | 464 zł |
Chieftec Classic Series - Obudowa komputerowa - Tower - Czarny | 362 zł |
Chieftec BM-25B-OP OB-CHI-0016 | 299 zł |
Chieftec BM-25B-OP Czarny | 309 zł |
Obudowa komputerowa Chieftec Classic, BM-25B-OP, ATX, Mini ATX, Mini ITX, | 336 zł |
Chieftec BM-25B-OP Czarny | 309 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →