Karm dla psów Brit Care Grain-Free Adult Mini Breed Hair/Skin 0.4 kg
Brit Care Grain-Free Adult Mini Breed Hair/Skin 0.4 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Brit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Brit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Brit Care Grain-Free Adult Mini Breed Hair/Skin 0.4 kg
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Brit Care Mini Grain Free Hair and Skin 400gBezziarnista kompletna karma dla doros?ych psów ras miniaturowych o d?ugiej sier?ci, jedwabistej sier?ci lub wymagaj?cej piel?gnacji. Proshop.plZłóż skargę | 30 zł |
BRIT Care Karma Sucha Mini Hair ŁOSOŚ i ŚLEDŹ 400g DARMOWA DOSTAWA + 3CASH | 16 zł |
Brit Care Pies 400g Mini Adult Hair SkinBEZZBOŻOWA, HIPOALERGICZNA FORMUŁA Z ŁOSOSIEM I ŚLEDZIEM DLA DOROSŁYCH PSÓW RAS MINIATUROWYCH Z SIERŚCIĄ DŁUGĄ, JEDWABISTĄ LU... więcejB SIERŚCIĄ WYMAGAJĄCĄ SPECJALNEJ PIELĘGNACJI Sklepdaglezja.plZłóż skargę | 20 zł |
Brit Care Pies 400g Mini Adult Hair Skin | 27 zł |
BRIT Care Mini Grain Free hair & skin 400 gPełnoporcjowa karma dla dorosłych psów ras minaturowych, ważących od 1 do 10 kg, z sierścią długą, wymagającą specjalnej piel... więcejęgnacji lub z wrażliwą skórą.Karma dzięki swojej unikalnej recepturze dostarcza składników odżywczych odpowiadających za piękną i zdrową kondycję skóry i sierści. Nawilżają ją i koją, wspomagając regenerację. Dodane do mieszanki owoce, warzywa i zioła, takie jak: kurkuma, rozmaryn, jagody, suszone jabłka, szałwia, goździki, wzmacniają działanie karmy oraz uzupełniają ją o kolejne wartości odżywcze. Przeciwciała zawarte w recepturze niwelują wolne rodniki, wzmacniając komórki organizmu, a chondroityna i glukozamina wspomagają pracę stawów i chronią chrząstki stawowe przed urazami.Kształt granulek i ich twardość zostały specjalnie dobrane do niewielkich szczęk psów ras małych. Łosoś i śledzie - główne składniki karmy - sprawiają, że jest ona bardzo aromatyczna i smakowita.
Najw Fera.plZłóż skargę | 13 zł |
Pełnoporcjowa karma BRIT Care Mini Grain-Free Hair&Skin, 400 gPełnoporcjowa karma klasy super premium. Hypoalergiczna formuła bezzbożowa dla dorosłych psów ras miniaturowych z sierścią dł... więcejugą, jedwabistą lub sierścią wym... EmpikZłóż skargę | 13 zł |
Seria Brit Care Grain-FreePorównaj w tabeli →
od 43 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, groszek, tłuszcz, ciecierzyca, kasza gryczana, zioła i owoce, klasa: super premium
od 70 zł
sucha karma, 7 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, groszek, tłuszcz, ciecierzyca, kasza gryczana, zioła i owoce, klasa: super premium
od 47 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dla karmiących, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, groszek, tłuszcz, ciecierzyca, len, kasza gryczana, zioła i owoce, klasa: super premium
od 41 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: łosoś, śledź, groszek, tłuszcz, ciecierzyca, len, kasza gryczana, olej, zioła i owoce, klasa: super premium
od 22 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, średnie, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: łosoś, klasa: super premium
od 44 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: dziczyzna 40%, groszek, tłuszcz, ciecierzyca, kasza gryczana, zioła i owoce, klasa: super premium
od 162 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: łosoś, klasa: super premium
od 147 zł
sucha karma, 7 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: dziczyzna 40%, groszek, tłuszcz, ciecierzyca, kasza gryczana, zioła i owoce, klasa: super premium
od 53 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: łosoś, klasa: super premium
od 12 zł
sucha karma, 0.4 kg, poroda: małe, yorkshire terrier, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: łosoś, tuńczyk, groszek, tłuszcz, ciecierzyca, len, kasza gryczana, zioła i owoce, klasa: super premium
od 21 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, hipoalergiczna, v sostave: łosoś, klasa: super premium
od 43 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, yorkshire terrier, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: łosoś, tuńczyk, groszek, tłuszcz, ciecierzyca, len, kasza gryczana, zioła i owoce, klasa: super premium
od 50 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, hipoalergiczna, v sostave: łosoś, klasa: super premium
od 145 zł
sucha karma, 7 kg, poroda: małe, yorkshire terrier, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: łosoś, tuńczyk, groszek, tłuszcz, ciecierzyca, len, kasza gryczana, zioła i owoce, klasa: super premium
od 190 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na serce, na stawy, v sostave: łosoś, ziemniaki, białka, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 194 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, hipoalergiczna, v sostave: łosoś, klasa: super premium
od 12 zł
sucha karma, 0.4 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla sterylizowanych, hipoalergiczna, v sostave: królik, białko łososia, groszek, ciecierzyca, kasza gryczana, len, tłuszcz, zioła i owoce, klasa: super premium
od 50 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: duże, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na serce, na stawy, v sostave: łosoś, ziemniaki, białka, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 45 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla sterylizowanych, hipoalergiczna, v sostave: królik, białko łososia, groszek, ciecierzyca, kasza gryczana, len, tłuszcz, zioła i owoce, klasa: super premium
od 22 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: duże, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na serce, na stawy, v sostave: łosoś, ziemniaki, białka, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
Modyfikacje Brit Care Grain-Free Adult Mini Breed Hair/Skin
Ceny na Brit Care Grain-Free Adult Mini Breed Hair/Skin |
---|---|---|---|---|
Brit Care Grain-Free Adult Mini Breed Hair/Skin 0.4 kg | od 13 zł | 6 oferty | ||
Brit Care Grain-Free Adult Mini Breed Hair/Skin 2 kg | od 41 zł | 15 oferty | ||
Brit Care Grain-Free Adult Mini Breed Hair/Skin 7 kg | od 137 zł | 14 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 20 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: kurczak, owies, owady, klasa: super premium
od 25 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na serce, v sostave: dziczyzna 36%, ziemniaki 35%, owoce, kurczak i olej rybny, klasa: super premium
od 22 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, średnie, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: łosoś, klasa: super premium
od 33 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, hipoalergiczna, v sostave: ryż, zboża, wątróbka drobiowa, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 37 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, hipoalergiczna, na wątrobę, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: drób (50%), ryż, zboża, ryby, warzywa, owoce, jajka, klasa: super premium
od 48 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, do zębów, hipoalergiczna, v sostave: ryż, proteiny, wątróbka drobiowa, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 55 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla ciężarnych, dla karmiących, dla psów o białej sierści, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: łosoś, ziemniaki, bataty, tłuszcz, groch, mąka, wysłodki buraczane, olej, klasa: super premium
od 50 zł
sucha karma, 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: kaczka 36%, tłuszcz, komosa ryżowa 8%, len, kokos, kurkuma, klasa: super premium
od 52 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, na otyłość, hipoalergiczna, na nerki, v sostave: ryż, białka, składniki mineralne, warzywa, witaminy, klasa: super premium
od 74 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: zboża, białka, olej rybny, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 18 zł
sucha karma, 0.3 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na serce, v sostave: kurczak, wątróbka drobiowa, ziemniaki, zboża, warzywa, owoce, klasa: super premium
od 22 zł
sucha karma, 0.8 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: białka jagnięce, kukurydza, mąka, białko, groch, zboża, tłuszcz, jagnięcina, klasa: super premium