Opona letnia Bridgestone Potenza Sport 245/35 R20 95Y
Wideo 21Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Bridgestone Potenza Sport 245/35 R20 95Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bridgestone Potenza Sport 245/35 R20 95Y
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bridgestone Potenza Sport (245/35 R20 95Y) 21550 | 921 zł |
Bridgestone Potenza Sport ( 245/35 ZR20 (95Y) XL EVc ) 21550 | 967 zł |
Opona Bridgestone 245/35R20 Potenza Sport 95Y - opony letnie 2155 | 872 zł |
Bridgestone Potenza Sport ( 245/35 ZR20 (95Y) XL EVc ) | 979 zł |
Opona Letnia Bridgestone Potenza Sport 245/35R20 95Y Xl Fr | 944 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Bridgestone Potenza Sport 245/35 R20 95Y
Ceny na Bridgestone Potenza Sport 245/35 R20 95Y |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Potenza Sport 245/35 R20 91Y | od 1 078 zł | 5 oferty | ||
Bridgestone Potenza Sport 245/35 R20 91Y Run Flat | od 1 239 zł | 4 oferty | ||
Bridgestone Potenza Sport 245/35 R20 95Y | od 872 zł | 6 oferty | ||
Bridgestone Potenza Sport 245/35 R20 95Y BMW/Mini | od 1 064 zł | 3 oferty | ||
Bridgestone Potenza Sport 245/35 R20 95Y Maserati | od 1 020 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →