Opona letnia Nokian Powerproof 245/35 R20 95Y
Wideo 2Zdjęcia 15 |
Wybierz rozmiar opony
Nokian Powerproof 245/35 R20 95Y 245/35 R20 95 Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nokian 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nokian.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nokian Powerproof 245/35 R20 95Y
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nokian Powerproof ( 245/35 ZR20 95Y XL ) T430875 | 940 zł |
Nokian Powerproof (245/35 R20 95Y) T430875 | 919 zł |
Nokian Powerproof ( 245/35 ZR20 95Y XL ) | 951 zł |
Opona letnia NOKIAN POWERPROOF 245/35ZR20 95Y XL | 843 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Nokian Powerproof 245/35 R20 95Y
Ceny na Nokian Powerproof 245/35 R20 95Y |
---|---|---|---|---|
Nokian Powerproof 245/35 R20 95Y | od 843 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →