Opona letnia Toyo Proxes Sport 245/35 R20 95Y
Wideo 13Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Toyo Proxes Sport 245/35 R20 95Y 245/35 R20 95 Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Toyo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Toyo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Toyo Proxes Sport 245/35 R20 95Y
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Toyo Proxes Sport (245/35 R20 95Y) 3963400 | 837 zł |
Toyo Proxes Sport ( 245/35 ZR20 (95Y) XL ) 3963400 | 853 zł |
Toyo Proxes Sport ( 245/35 ZR20 (95Y) XL ) | 864 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Toyo Proxes Sport 245/35 R20 95Y
Ceny na Toyo Proxes Sport 245/35 R20 95Y |
---|---|---|---|---|
Toyo Proxes Sport 245/35 R20 95Y | od 837 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →