Opona letnia Yokohama Advan Sport V105 245/35 R20 95Y
Wideo 3Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Yokohama Advan Sport V105 245/35 R20 95Y 245/35 R20 95 Y 245/35 R20 95 Y RunFlat |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yokohama 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yokohama.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yokohama Advan Sport V105 245/35 R20 95Y
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yokohama Advan Sport (V105S) (245/35 R20 95Y) R7366 | 935 zł |
Yokohama Advan Sport (V105) ( 245/35 ZR20 (95Y) XL MO, RPB ) | 882 zł |
Yokohama Advan Sport (V105S) ( 245/35 ZR20 (95Y) XL RPB ) R7366 | 971 zł |
Yokohama Advan Sport (V105) (245/35 R20 95Y) R0715 | 767 zł |
Yokohama Advan Sport (V105) ( 245/35 ZR20 (95Y) XL MO, RPB ) R0715 | 871 zł |
Yokohama Advan Sport (V105S) ( 245/35 ZR20 (95Y) XL RPB ) | 982 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Yokohama Advan Sport V105 245/35 R20 95Y
Ceny na Yokohama Advan Sport V105 245/35 R20 95Y |
---|---|---|---|---|
Yokohama Advan Sport V105 245/35 R20 95Y | od 767 zł | 6 oferty | ||
Yokohama Advan Sport V105 245/35 R20 95Y Run Flat | od 926 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →