Opona letnia Continental SportContact 7 245/35 R20 95Y
Wideo 18Zdjęcia 25 |
Wybierz rozmiar opony
Continental SportContact 7 245/35 R20 95Y 245/35 R20 95 Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Continental SportContact 7 245/35 R20 95Y
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Continental SportContact 7 ( 245/35 ZR20 (95Y) XL EVc ) 03113810000 | 981 zł |
Continental SportContact 7 (245/35 R20 95Y) 03113810000 | 988 zł |
Opona Continental 245/35 ZR20 SportContact 7 (95Y) XL FR - opony letnie 31 | 885 zł |
Continental SportContact 7 ( 245/35 ZR20 (95Y) XL EVc ) | 993 zł |
Opony letnie 245/35R20 95Y SportContact 7 Continental 2023 | 885 zł |
Opony letnie 245/35R20 95Y SportContact 7 Continental 2024 | 902 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Continental SportContact 7 245/35 R20 95Y
Ceny na Continental SportContact 7 245/35 R20 95Y |
---|---|---|---|---|
Continental SportContact 7 245/35 R20 95Y | od 885 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →