Opona letnia Bridgestone Potenza S007 245/35 R20 95Y
Wideo 6Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Bridgestone Potenza S007 245/35 R20 95Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bridgestone Potenza S007 245/35 R20 95Y
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bridgestone Potenza S007 (245/35 R20 95Y) 8127 | 1 030 zł |
Opona Bridgestone 245/35R20 S007 95Y XL - opony letnie 8127 | 904 zł |
Bridgestone Potenza S007 ( 245/35 ZR20 95Y XL ) 8127 | 1 043 zł |
Bridgestone Potenza S007 ( 245/35 ZR20 95Y XL ) | 1 056 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Bridgestone Potenza S007 245/35 R20 95Y
Ceny na Bridgestone Potenza S007 245/35 R20 95Y |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Potenza S007 245/35 R20 91Y Run Flat | od 1 178 zł | 2 oferty | ||
Bridgestone Potenza S007 245/35 R20 95Y | od 904 zł | 4 oferty | ||
Bridgestone Potenza S007 245/35 R20 95Y BMW/Mini | od 892 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →