Opona letnia Bridgestone Potenza S007 245/35 R20 95Y BMW/Mini
Wideo 6Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Bridgestone Potenza S007 245/35 R20 95Y BMW/Mini |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bridgestone Potenza S007 245/35 R20 95Y BMW/Mini
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Opony Potenza S007 XL 9910 | 1 197 zł |
Bridgestone Potenza S007 ( 245/35 R20 95Y XL * ) 9910 | 1 014 zł |
Bridgestone Potenza S007 (245/35 R20 95Y) 9910 | 1 092 zł |
Bridgestone Potenza S007 ( 245/35 R20 95Y XL * ) | 1 026 zł |
Opona Bridgestone 245/35R20 S007 95Y XL * - opony letnie 9910 | 892 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Bridgestone Potenza S007 245/35 R20 95Y BMW/Mini
Ceny na Bridgestone Potenza S007 245/35 R20 95Y BMW/Mini |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Potenza S007 245/35 R20 91Y Run Flat | od 1 178 zł | 2 oferty | ||
Bridgestone Potenza S007 245/35 R20 95Y | od 904 zł | 4 oferty | ||
Bridgestone Potenza S007 245/35 R20 95Y BMW/Mini | od 892 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →