Opona letnia Continental SportContact 6 245/35 R20 95Y Run Flat
Wideo 11Zdjęcia 13 |
Wybierz rozmiar opony
Continental SportContact 6 245/35 R20 95Y Run Flat |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Continental SportContact 6 245/35 R20 95Y Run Flat
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Continental SportContact 6 SSR (245/35 R20 95Y) 03578470000 | 1 072 zł |
Continental SportContact 6 SSR ( 245/35 ZR20 (95Y) XL EVc, runflat ) 03578 | 1 071 zł |
Opona Continental 245/35 ZR20 SportContact 6 95Y XL SSR - opony letnie 357 | 978 zł |
Continental SportContact 6 SSR ( 245/35 ZR20 (95Y) XL EVc, runflat ) | 1 084 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Continental SportContact 6 245/35 R20 95Y Run Flat
Ceny na Continental SportContact 6 245/35 R20 95Y Run Flat |
---|---|---|---|---|
Continental SportContact 6 245/35 R20 95Y | od 894 zł | 11 oferty | ||
Continental SportContact 6 245/35 R20 95Y Run Flat | od 978 zł | 4 oferty | ||
Continental SportContact 6 245/35 R20 95Y Seal | od 1 006 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →