Opona letnia Yokohama Advan Sport V107 245/35 R20 95Y
Wideo 4Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Yokohama Advan Sport V107 245/35 R20 95Y 245/35 R20 91 Y 245/35 R20 95 Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yokohama 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yokohama.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yokohama Advan Sport V107 245/35 R20 95Y
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yokohama Advan Sport (V107) (245/35 R20 95Y) R8271 | 994 zł |
Yokohama Advan Sport (V107) ( 245/35 ZR20 (95Y) XL RPB ) R8271 | 997 zł |
Yokohama Advan Sport (V107) ( 245/35 ZR20 (95Y) XL RPB ) | 1 028 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Yokohama Advan Sport V107 245/35 R20 95Y
Ceny na Yokohama Advan Sport V107 245/35 R20 95Y |
---|---|---|---|---|
Yokohama Advan Sport V107 245/35 R20 91Y | od 856 zł | 5 oferty | ||
Yokohama Advan Sport V107 245/35 R20 95Y | od 994 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →