Depilator Braun Silk-epil 9 SensoSmart 9855 (SES 9/855)
Wideo 3Zdjęcia 9 |
Braun Silk-epil 9 SensoSmart 9855 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Braun 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Braun.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Seria Braun Silk-epil 9Porównaj w tabeli →
od 569 zł
depilator pęsetowy, nasadki: dla początkujących, golarka siatkowa, grzebień, depilacja na mokro, podświetlenie, akumulatorowe, do 50 min
od 774 zł
depilator pęsetowy, nasadki: punktowa, dla początkujących, golarka siatkowa, grzebień, masażer, depilacja na mokro, podświetlenie, sieciowe / akumulatorowe, do 50 min
od 446 zł
depilator pęsetowy, nasadki: dla początkujących, golarka siatkowa, grzebień, chłodząca, depilacja na mokro, podświetlenie, akumulatorowe, do 50 min
od 400 zł
depilator pęsetowy, nasadki: punktowa, dla początkujących, depilacja na mokro, podświetlenie, akumulatorowe, do 50 min
od 441 zł
depilator pęsetowy, nasadki: punktowa, dla początkujących, golarka siatkowa, grzebień, peeling do twarzy, depilacja na mokro, podświetlenie, akumulatorowe, do 50 min
od 891 zł
depilator pęsetowy, nasadki: punktowa, dla początkujących, golarka siatkowa, depilacja brwi, grzebień, peeling do twarzy, masażer, depilacja na mokro, podświetlenie, akumulatorowe, do 50 min
od 410 zł
depilator pęsetowy, nasadki: dla początkujących, golarka siatkowa, grzebień, depilacja na mokro, podświetlenie, akumulatorowe, do 50 min
od 627 zł
depilator pęsetowy, nasadki: punktowa, dla początkujących, golarka siatkowa, grzebień, peeling do twarzy, masażer, depilacja na mokro, podświetlenie, akumulatorowe, do 50 min
od 613 zł
depilator pęsetowy, nasadki: punktowa, dla początkujących, golarka siatkowa, grzebień, depilacja na mokro, podświetlenie, akumulatorowe, do 50 min
od 700 zł
depilator pęsetowy, nasadki: dla początkujących, golarka siatkowa, depilacja brwi, grzebień, peeling do twarzy, masażer, depilacja na mokro, podświetlenie, akumulatorowe, do 50 min
od 586 zł
depilator pęsetowy, nasadki: dla początkujących, golarka siatkowa, grzebień, depilacja na mokro, podświetlenie, akumulatorowe, do 50 min
od 567 zł
depilator pęsetowy, nasadki: dla początkujących, golarka siatkowa, grzebień, depilacja na mokro, podświetlenie, akumulatorowe, do 50 min
od 796 zł
depilator pęsetowy, nasadki: punktowa, dla początkujących, golarka siatkowa, grzebień, peeling do twarzy, depilacja na mokro, podświetlenie, sieciowe / akumulatorowe, do 50 min
od 633 zł
depilator pęsetowy, nasadki: dla początkujących, golarka siatkowa, depilacja na mokro, podświetlenie, akumulatorowe, do 50 min
od 609 zł
depilator pęsetowy, nasadki: dla początkujących, golarka siatkowa, grzebień, peeling do twarzy, depilacja na mokro, podświetlenie, akumulatorowe, do 50 min
od 924 zł
depilator pęsetowy, nasadki: punktowa, dla początkujących, golarka siatkowa, grzebień, peeling do twarzy, depilacja na mokro, podświetlenie, akumulatorowe, do 50 min
od 849 zł
depilator pęsetowy, nasadki: punktowa, dla początkujących, golarka siatkowa, grzebień, peeling do twarzy, depilacja na mokro, podświetlenie, akumulatorowe, do 40 min
od 814 zł
depilator pęsetowy, nasadki: punktowa, dla początkujących, golarka siatkowa, grzebień, peeling do twarzy, depilacja na mokro, podświetlenie, sieciowe / akumulatorowe, do 50 min
od 697 zł
depilator pęsetowy, nasadki: punktowa, dla początkujących, golarka siatkowa, trymer, grzebień, peeling do twarzy, depilacja na mokro, podświetlenie, akumulatorowe, do 50 min
od 586 zł
depilator pęsetowy, nasadki: dla początkujących, golarka siatkowa, grzebień, peeling do twarzy, depilacja na mokro, akumulatorowe, do 50 min
Wideo recenzje
How to use Epilator | Braun Silk Epil-9
6 stycznia 2022232 648 przegląd
Braun Silk epil 9
8 maja 201734 342 przegląd
Braun Silk-épil 9 9/980 SkinSpa SensoSmart Epilator Rose Gold 4-in-1 Beauty set Cordless Wet & Dry
14 maja 20191 363 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 588 zł
depilator pęsetowy, nasadki: dla początkujących, golarka siatkowa, depilacja brwi, trymer, peeling do twarzy, masażer, depilacja na mokro, podświetlenie, akumulatorowe, do 50 min
od 645 zł
depilator pęsetowy, nasadki: dla początkujących, golarka siatkowa, grzebień, peeling do twarzy, depilacja na mokro, podświetlenie, akumulatorowe, do 50 min
od 441 zł
depilator pęsetowy, nasadki: punktowa, dla początkujących, golarka siatkowa, grzebień, peeling do twarzy, depilacja na mokro, podświetlenie, akumulatorowe, do 50 min
od 529 zł
depilator pęsetowy, nasadki: punktowa, dla początkujących, golarka siatkowa, grzebień, peeling do twarzy, do zgrubiałej skóry, depilacja na mokro, podświetlenie, akumulatorowe, do 30 min
od 499 zł
depilator pęsetowy, nasadki: delikatne, dla początkujących, golarka siatkowa, grzebień, peeling do twarzy, do zgrubiałej skóry, depilacja na mokro, podświetlenie, akumulatorowe, do 30 min
od 586 zł
depilator pęsetowy, nasadki: dla początkujących, golarka siatkowa, grzebień, peeling do twarzy, depilacja na mokro, akumulatorowe, do 50 min
od 119 zł
trymer, nasadki: golarka siatkowa, trymer, grzebień, peeling do twarzy, akumulatorowe, do 40 min
od 299 zł
trymer, nasadki: golarka siatkowa, grzebień, do wygładzania, depilacja na mokro, akumulatorowe, do 120 min
od 796 zł
depilator świetlny (IPL), poziomów mocy: 5, nasadki: do ciała, do twarzy, do okolic bikini, sieciowe, ogniska: 500 tys.
od 1 401 zł
depilator świetlny (IPL), poziomów mocy: 5, nasadki: do ciała, do twarzy, sieciowe, ogniska: 250 tys.