Depilator Braun Silk-epil 9 SensoSmart 9030
Zdjęcia 7 |
Braun Silk-epil 9 SensoSmart 9030 |
|
Depilator Braun Silk-epil 9 to zaawansowane urządzenie do usuwania niechcianych włosków i oczyszczania skóry. To wielofunkcyjny model z dobrym opakowaniem, w skład którego wchodzą przydatne nasadki do wykonywania różnych zabiegów i leczenia różnych partii ciała. Główna głowica depilująca wyposażona jest w 40 pęset, które szybko usuwają nawet najkrótsze włoski o długości 0,5 mm u nasady.
Uzupełnieniem jest system masażu, który pobudza skórę i zmniejsza ból. Nasadka zapewniająca bliski kontakt ze skórą zapewnia maksymalny kontakt i dokładniejsze usuwanie włosów. Nasadka precyzyjna przeznaczona jest do precyzyjnej depilacji miejsc trudno dostępnych i delikatnych, w tym okolic bikini. Maszynka do golenia z folią nie wyrywa, lecz obcina włoski, a nasadka grzebieniowa wyrównuje długie włosy.
Wreszcie głowica peelingująca ma 10 000 drobnych włosków, które delikatnie złuszczają martwy naskórek i wspomagają regenerację skóry. Oprócz nasadek do Braun Silk-epil 9 SensoSmart 9030 dołączona jest poręczna kosmetyczka, w której możesz przechowywać urządzenie lub zabrać je ze sobą w podróż. Do zalet modelu należą również pływająca głowica Flex, która podąża za krzywiznami i konturami ciała, inteligentny sensor SensoSmart, który informuje o nadmiernym lub niedostatecznym nacisku na skórę, dwa tryby prędkości, podświetlenie SmartLight oraz możliwość suszenia i depilacja na mokro. Depilator należy do kategorii bezprzewodowych i jest wyposażony w baterię, której jedno ładowanie wystarczy na 50 minut pracy na baterii. Pełne przywrócenie energii zajmuje 2 godziny.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Braun 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Braun.
Kup Braun Silk-epil 9 SensoSmart 9030
Wszystkie ceny 10 →Braun Silk-épil 9 Flex 9030 depilator biały/złoty 4210201234838 | 792 zł |
BRAUN Silk-epil 9 Flex 9030 | 798 zł |
BRAUN Silk-epil 9 Flex 9030 | 800 zł |
Depilator BRAUN Silk-epil 9 Flex SES9030 | 800 zł |
Depilator BRAUN Silk-epil 9 Flex 9030 SensoSmart | 1 350 zł |