Depilator Braun Silk-epil 9 SensoSmart 9720
Wideo 1Zdjęcia 7 |
Braun Silk-epil 9 SensoSmart 9720 |
|
Depilator Braun można zaliczyć do średniej półki cenowej. Model przeznaczony do depilacji zarówno na sucho, jak i na mokro. Stwierdzono również, że 40 metalowych pęsety MicroGrip Tweezer dostarczonych tutaj jest w stanie wychwycić włosy o długości 0,5 mm. Zarówno pływająca głowica zespołu roboczego, jak i obecność podświetlenia mają na celu poprawę jakości depilacji: pomoże Ci to lepiej monitorować proces depilacji i uzyskiwane rezultaty.
Depilator Braun Silk-epil 9 SensoSmart 9720 obsługuje 2 prędkości i jest wyposażony w kilka nasadek, które można łatwo wymieniać. Jednostka główna z pęsetą jest uzupełniona rolkami masującymi zaprojektowanymi w celu zmniejszenia dyskomfortu podczas zabiegu. Aby przyspieszyć proces depilacji i wyrównania roślinności, jest grzebień, a zamiast głowicy depilującej można zamontować kompletną maszynkę do golenia z folii. Wszystkie te akcesoria można przechowywać w pokrowcu z tkaniny. Warto również zauważyć, że urządzenie jest zasilane bateryjnie. Jego pojemność powinna wystarczyć na 50 minut, natomiast kolejne ładowanie od zera do 100% zajmie 2 godziny.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Braun 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Braun.
Kup Braun Silk-epil 9 SensoSmart 9720
Braun 9 Flex 9020 Depilator Wielokolorowy 7 Elementów 4210201285267 | 569 zł |
Depilator Braun Silk-épil 9-720 | 571 zł |
Depilator Braun Silk-epil 9-720 | 572 zł |
Braun Silk-épil 9-720 Rose Gold | 613 zł |
Braun Silk-Épil 9 9-720 Depilator Różowy/Biały 40 Pęset 4210201200222 | 1 355 zł |