Епілятор Braun Silk-epil 9 SensoSmart 9006
Відео 8Фото 9 |
Braun Silk-epil 9 SensoSmart 9006 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Braun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Braun.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Серія Braun Silk-epil 9Порівняти в таблиці →
від 569 zł
пінцетний епілятор, насадки: для новаків, сіткова бритва, гребінь, волога епіляція, підсвічування, акумулятор, до 50 хв
від 774 zł
пінцетний епілятор, насадки: точкова, для новаків, сіткова бритва, гребінь, масажер, волога епіляція, підсвічування, мережа/акумулятор, до 50 хв
від 446 zł
пінцетний епілятор, насадки: для новаків, сіткова бритва, гребінь, охолоджуюча, волога епіляція, підсвічування, акумулятор, до 50 хв
від 400 zł
пінцетний епілятор, насадки: точкова, для новаків, волога епіляція, підсвічування, акумулятор, до 50 хв
від 441 zł
пінцетний епілятор, насадки: точкова, для новаків, сіткова бритва, гребінь, пілінг для обличчя, волога епіляція, підсвічування, акумулятор, до 50 хв
від 891 zł
пінцетний епілятор, насадки: точкова, для новаків, сіткова бритва, епіляція брів, гребінь, пілінг для обличчя, масажер, волога епіляція, підсвічування, акумулятор, до 50 хв
від 700 zł
пінцетний епілятор, насадки: для новаків, сіткова бритва, епіляція брів, гребінь, пілінг для обличчя, масажер, волога епіляція, підсвічування, акумулятор, до 50 хв
від 411 zł
пінцетний епілятор, насадки: для новаків, сіткова бритва, гребінь, волога епіляція, підсвічування, акумулятор, до 50 хв
від 627 zł
пінцетний епілятор, насадки: точкова, для новаків, сіткова бритва, гребінь, пілінг для обличчя, масажер, волога епіляція, підсвічування, акумулятор, до 50 хв
від 613 zł
пінцетний епілятор, насадки: точкова, для новаків, сіткова бритва, гребінь, волога епіляція, підсвічування, акумулятор, до 50 хв
від 588 zł
пінцетний епілятор, насадки: для новаків, сіткова бритва, епіляція брів, тример, пілінг для обличчя, масажер, волога епіляція, підсвічування, акумулятор, до 50 хв
від 740 zł
пінцетний епілятор, насадки: точкова, для новаків, сіткова бритва, гребінь, волога епіляція, підсвічування, акумулятор, до 50 хв
від 919 zł
пінцетний епілятор, насадки: точкова, для новаків, сіткова бритва, гребінь, пілінг для обличчя, волога епіляція, підсвічування, акумулятор, до 50 хв
від 586 zł
пінцетний епілятор, насадки: для новаків, сіткова бритва, гребінь, волога епіляція, підсвічування, акумулятор, до 50 хв
від 567 zł
пінцетний епілятор, насадки: для новаків, сіткова бритва, гребінь, волога епіляція, підсвічування, акумулятор, до 50 хв
від 796 zł
пінцетний епілятор, насадки: точкова, для новаків, сіткова бритва, гребінь, пілінг для обличчя, волога епіляція, підсвічування, мережа/акумулятор, до 50 хв
від 633 zł
пінцетний епілятор, насадки: для новаків, сіткова бритва, волога епіляція, підсвічування, акумулятор, до 50 хв
від 609 zł
пінцетний епілятор, насадки: для новаків, сіткова бритва, гребінь, пілінг для обличчя, волога епіляція, підсвічування, акумулятор, до 50 хв
від 924 zł
пінцетний епілятор, насадки: точкова, для новаків, сіткова бритва, гребінь, пілінг для обличчя, волога епіляція, підсвічування, акумулятор, до 50 хв
від 849 zł
пінцетний епілятор, насадки: точкова, для новаків, сіткова бритва, гребінь, пілінг для обличчя, волога епіляція, підсвічування, акумулятор, до 40 хв
Відеоогляди
RECENZJA DEPILATORA Braun Silk-épil 9 Flex ✨
29 квітня 202052 100 переглядів
TEST bezprzewodowego DEPILATORA | Depilacja na wakacjach | Braun Silk epil 9 Flex
12 серпня 202017 897 переглядів
Braun beauty set 9 flex |Braun silk epil 9 flex | Braun head to toe machine | best review
19 липня 2022863 перегляда
How to clean Braun Silk Epil 9 Flex | Razor's head
18 листопада 202230 101 перегляд
202.Обзор.Эпилятор Braun Silk-epil 9 Flex. К весне готова. #обзор #обзорпокупок #распаковка
19 квітня 20212 422 перегляда
How to repair and clean Braun Silk Epil 9 Flex | Broken Battery replacement
17 липня 202214 003 перегляда
must watch this video before buying silk epil 9 flex braun epilator (test + avis)
26 серпня 202113 267 переглядів
Braun Silk-Epil 9 Flex Review//Fine hair
25 грудня 202044 140 переглядів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 633 zł
пінцетний епілятор, насадки: для новаків, сіткова бритва, волога епіляція, підсвічування, акумулятор, до 50 хв
від 613 zł
пінцетний епілятор, насадки: точкова, для новаків, сіткова бритва, гребінь, волога епіляція, підсвічування, акумулятор, до 50 хв
від 697 zł
пінцетний епілятор, насадки: точкова, для новаків, сіткова бритва, тример, гребінь, пілінг для обличчя, волога епіляція, підсвічування, акумулятор, до 50 хв
від 705 zł
пінцетний епілятор, насадки: для новаків, сіткова бритва, гребінь, пілінг для обличчя, охолоджуюча, волога епіляція, підсвічування, акумулятор, до 50 хв
від 774 zł
пінцетний епілятор, насадки: точкова, для новаків, сіткова бритва, гребінь, масажер, волога епіляція, підсвічування, мережа/акумулятор, до 50 хв
від 119 zł
тример, насадки: сіткова бритва, тример, гребінь, пілінг для обличчя, акумулятор, до 40 хв
від 299 zł
тример, насадки: сіткова бритва, гребінь, для розгладження, волога епіляція, акумулятор, до 120 хв
від 796 zł
фотоепілятор, рівнів потужності: 5, насадки: для тіла, обличчя, зони бікіні, мережа, спалахів: 500 тис.
від 529 zł
пінцетний епілятор, насадки: точкова, для новаків, сіткова бритва, гребінь, пілінг для обличчя, для огрубілої шкіри, волога епіляція, підсвічування, акумулятор, до 30 хв
від 1 401 zł
фотоепілятор, рівнів потужності: 5, насадки: для тіла, обличчя, мережа, спалахів: 250 тис.