Епілятор Braun Silk-epil 9 SensoSmart 9705
Відео 5Фото 12 |
Braun Silk-epil 9 SensoSmart 9705 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Braun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Braun.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Braun Silk-epil 9 SensoSmart 9705
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Braun Silk-epil 9-705 9705 | 433 zł |
Depilator Braun Silk-epil 9 9705 (4210201426714)Superszybkie rezultatyBraun Silk-épil 9 ma szerszą głowicę zapewniającą szybszą depilację i ultraszybkie rezultaty.Depil Rozetka.plПоскаржитись | 411 zł |
Braun Depilator BRAUN Silk-epil 9705Chłodzenie: NieDługość przewodu: 1,23 mEAN: 4210201426714Fu Akces-markt.plПоскаржитись | 477 zł |
Silk-epil 9705 | 561 zł |
Braun Silk-épil 9 S9705 depilator na nogi, ciało i pachyBraun Silk-épil 9 S9705, Depilatory dla kobiet, Koniec z niechcianym owłosieniem, koniec z częstym goleniem - po prostu ideal... щеnie gładka skóra. Depilator Braun Silk-épil 9 S9705 umożliwia szybkie i precyzyjne usuwanie dłuższych oraz krótszych, bardzo delikatnych włosków. Wyrywa je z cebulką, pozostawiając skórę gładką przez bardzo długi czas. Dodatkowo będzie Ci służył o wiele dłużej niż jednorazowa golarka, którą trzeba często wymieniać, co prowadzi także do produkcji dużej ilości odpadów. Zawartość zestawu: depilator do ciała 1 szt. delikatna końcówka 1 szt. kabel do ładowania 1 szt. etui 1 szt. Właściwości: wyrywa włoski razem z korzeniami jest szybszy i dokładniejszy niż klasyczna depilacja nie podrażnia skóry depilacja ma długotrwały efekt dostosowuje się do konturów ciała, zapewniając jeszcze dokładniejszą depilację Sposób użycia: Postępuj zgodnie z załączoną instrukcją. Notino.plПоскаржитись | 710 zł |
ще 7 пропозицій
Серія Braun Silk-epil 9Порівняти в таблиці →
від 569 zł
пінцетний епілятор, насадки: для новаків, сіткова бритва, гребінь, волога епіляція, підсвічування, акумулятор, до 50 хв
від 774 zł
пінцетний епілятор, насадки: точкова, для новаків, сіткова бритва, гребінь, масажер, волога епіляція, підсвічування, мережа/акумулятор, до 50 хв
від 446 zł
пінцетний епілятор, насадки: для новаків, сіткова бритва, гребінь, охолоджуюча, волога епіляція, підсвічування, акумулятор, до 50 хв
від 400 zł
пінцетний епілятор, насадки: точкова, для новаків, волога епіляція, підсвічування, акумулятор, до 50 хв
від 441 zł
пінцетний епілятор, насадки: точкова, для новаків, сіткова бритва, гребінь, пілінг для обличчя, волога епіляція, підсвічування, акумулятор, до 50 хв
від 882 zł
пінцетний епілятор, насадки: точкова, для новаків, сіткова бритва, епіляція брів, гребінь, пілінг для обличчя, масажер, волога епіляція, підсвічування, акумулятор, до 50 хв
від 886 zł
пінцетний епілятор, насадки: для новаків, сіткова бритва, епіляція брів, гребінь, пілінг для обличчя, масажер, волога епіляція, підсвічування, акумулятор, до 50 хв
від 411 zł
пінцетний епілятор, насадки: для новаків, сіткова бритва, гребінь, волога епіляція, підсвічування, акумулятор, до 50 хв
від 627 zł
пінцетний епілятор, насадки: точкова, для новаків, сіткова бритва, гребінь, пілінг для обличчя, масажер, волога епіляція, підсвічування, акумулятор, до 50 хв
від 613 zł
пінцетний епілятор, насадки: точкова, для новаків, сіткова бритва, гребінь, волога епіляція, підсвічування, акумулятор, до 50 хв
від 849 zł
пінцетний епілятор, насадки: для новаків, сіткова бритва, епіляція брів, гребінь, пілінг для обличчя, охолоджуюча, волога епіляція, підсвічування, акумулятор, до 50 хв
від 702 zł
пінцетний епілятор, насадки: для новаків, сіткова бритва, гребінь, пілінг для обличчя, охолоджуюча, волога епіляція, підсвічування, акумулятор, до 50 хв
від 588 zł
пінцетний епілятор, насадки: для новаків, сіткова бритва, епіляція брів, тример, пілінг для обличчя, масажер, волога епіляція, підсвічування, акумулятор, до 50 хв
від 740 zł
пінцетний епілятор, насадки: точкова, для новаків, сіткова бритва, гребінь, волога епіляція, підсвічування, акумулятор, до 50 хв
від 1 123 zł
пінцетний епілятор, насадки: точкова, для новаків, сіткова бритва, гребінь, пілінг для обличчя, волога епіляція, підсвічування, акумулятор, до 50 хв
від 586 zł
пінцетний епілятор, насадки: для новаків, сіткова бритва, гребінь, волога епіляція, підсвічування, акумулятор, до 50 хв
від 567 zł
пінцетний епілятор, насадки: для новаків, сіткова бритва, гребінь, волога епіляція, підсвічування, акумулятор, до 50 хв
від 796 zł
пінцетний епілятор, насадки: точкова, для новаків, сіткова бритва, гребінь, пілінг для обличчя, волога епіляція, підсвічування, мережа/акумулятор, до 50 хв
від 633 zł
пінцетний епілятор, насадки: для новаків, сіткова бритва, волога епіляція, підсвічування, акумулятор, до 50 хв
від 609 zł
пінцетний епілятор, насадки: для новаків, сіткова бритва, гребінь, пілінг для обличчя, волога епіляція, підсвічування, акумулятор, до 50 хв
Відеоогляди
Gładkie nogi na kilka tygodni z depilatorem Braun Silk epil9
22 липня 201753 927 переглядів
Dlaczego dałam depilatorowi drugą szansę? Braun Silk-épil 9 Wet&Dry I KONKURS
8 червня 201849 961 перегляд
Moje triki na gładkie i piękne nogi I Braun Silk-épil 9 Wet & Dry
24 травня 201843 807 переглядів
Braun Silk epil 9 720 Wet & Dry - dane techniczne - RTV EURO AGD
29 червня 202033 626 переглядів
How To Epilate | Braun Epilator Silk Epil 9
8 липня 202251 173 перегляда
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 886 zł
пінцетний епілятор, насадки: для новаків, сіткова бритва, епіляція брів, гребінь, пілінг для обличчя, масажер, волога епіляція, підсвічування, акумулятор, до 50 хв
від 441 zł
пінцетний епілятор, насадки: точкова, для новаків, сіткова бритва, гребінь, пілінг для обличчя, волога епіляція, підсвічування, акумулятор, до 50 хв
від 400 zł
пінцетний епілятор, насадки: точкова, для новаків, волога епіляція, підсвічування, акумулятор, до 50 хв
від 446 zł
пінцетний епілятор, насадки: для новаків, сіткова бритва, гребінь, охолоджуюча, волога епіляція, підсвічування, акумулятор, до 50 хв
від 455 zł
пінцетний епілятор, насадки: для новаків, сіткова бритва, тример, гребінь, пілінг для обличчя, волога епіляція, підсвічування, акумулятор, до 30 хв
від 796 zł
пінцетний епілятор, насадки: точкова, для новаків, сіткова бритва, гребінь, пілінг для обличчя, волога епіляція, підсвічування, мережа/акумулятор, до 50 хв
від 496 zł
пінцетний епілятор, насадки: для новаків, сіткова бритва, гребінь, пілінг для обличчя, волога епіляція, акумулятор, до 30 хв
від 924 zł
пінцетний епілятор, насадки: точкова, для новаків, сіткова бритва, гребінь, пілінг для обличчя, волога епіляція, підсвічування, акумулятор, до 50 хв
від 399 zł
пінцетний епілятор, насадки: для новаків, сіткова бритва, гребінь, волога епіляція, акумулятор, до 60 хв
від 586 zł
пінцетний епілятор, насадки: для новаків, сіткова бритва, гребінь, волога епіляція, підсвічування, акумулятор, до 50 хв
від 279 zł
пінцетний епілятор, насадки: delikatny, для новаків, сіткова бритва, гребінь, волога епіляція, підсвічування, акумулятор, до 30 хв
від 359 zł
пінцетний епілятор, насадки: delikatny, для новаків, сіткова бритва, гребінь, пілінг для обличчя, волога епіляція, підсвічування, акумулятор, до 30 хв