Фотоэпилятор Braun Silk-Expert Pro 5 IPL PL5157
Відео 2Фото 9 |
Braun Silk-Expert Pro 5 IPL PL5157 |
|
Фотоепілятор компанії Braun допоможе позбутися небажаного волосся на тілі в домашніх умовах і стане гарною альтернативою дорогим салонним процедурам лазерної епіляції. Виробник подбав про те, щоб цей процес був не лише ефективним, а й безпечним. Для цього передбачено цілих 10 режимів для будь-якого відтінку шкіри та волосся, у тому числі два делікатних для найбільш чутливої шкіри та датчик SensoAdapt.
Він постійно (80 разів на секунду) зчитує тон шкіри та автоматично підлаштовує під нього інтенсивність спалаху, тому вам навіть не доведеться самостійно розбиратися з налаштуваннями. Braun Silk-Expert Pro 5 IPL PL5157 видає спалахи з інтервалом від 0.5 до 0.9 секунд (залежно від режиму), таким чином охоплюючи всі волоски і не залишаючи пропущених зон. Пристрій розрахований на тривалий термін служби, оскільки ресурс лампи становить 400 тисяч спалахів, а це близько 22 років використання всього тіла. Також модель порадує своєю комплектацією: до неї входять дві насадки різного розміру (універсальна для тіла та головка з меншою робочою площею для обличчя та зони бікіні), бритва Venus Extra Smooth Swirl та косметичка для зберігання та транспортування приладдя.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Braun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Braun.
Купити Braun Silk-Expert Pro 5 IPL PL5157
BRAUN Depilator BRAUN IPL Silk-expert Pro 5 PL5157 Biało-złoty | 2 299 zł |
Braun Depilator elektrolityczny Silk-expert Pro 5 IPL 5157 | 2 050 zł |
Depilator BRAUN Silk-Expert Pro 5 IPL PL5157 | 1 650 zł |
Depilator Braun Silk-expert Pro 5 PL5157 | 2 024 zł |