Fotoepilyator Braun Silk-Expert Pro 5 IPL PL5157
Wideo 2Zdjęcia 9 |
Braun Silk-Expert Pro 5 IPL PL5157 |
|
Fotoepilator Braun pomoże Ci pozbyć się niechcianego owłosienia w domu i będzie dobrą alternatywą dla kosztownych salonowych zabiegów depilacji laserowej. Producent zadbał o to, aby proces ten był nie tylko skuteczny, ale również bezpieczny. Aby to zrobić, dostępnych jest aż 10 trybów dla każdego odcienia skóry i włosów, w tym dwa delikatne dla najbardziej wrażliwej skóry oraz czujnik SensoAdapt.
Stale (80 razy na sekundę) odczytuje odcień skóry i automatycznie dostosowuje intensywność błysku, więc nie musisz nawet samodzielnie wymyślać ustawień. Braun Silk-Expert Pro 5 IPL PL5157 miga w odstępach od 0,5 do 0,9 sekundy (w zależności od trybu), pokrywając w ten sposób wszystkie włosy i nie pozostawiając żadnych pominiętych obszarów. Urządzenie zostało zaprojektowane z myślą o długiej żywotności, ponieważ żywotność lampy to 400 000 błysków, co daje około 22 lata użytkowania całego ciała. Model zachwyci również swoim kompletem: w skład zestawu wchodzą dwie nasadki o różnej wielkości (uniwersalna do ciała oraz głowica o mniejszym obszarze roboczym do twarzy i okolic bikini), maszynka do golenia Venus Extra Smooth Swirl oraz kosmetyczka do przechowywanie i transport akcesoriów.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Braun 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Braun.
Kup Braun Silk-Expert Pro 5 IPL PL5157
Wszystkie ceny 6 →BRAUN Depilator BRAUN IPL Silk-expert Pro 5 PL5157 Biało-złoty | 2 499 zł |
Braun Depilator elektrolityczny Silk-expert Pro 5 IPL 5157 | 2 051 zł |
Depilator BRAUN Silk-Expert Pro 5 IPL PL5157 | 1 650 zł |
Depilator IPL BRAUN Silk-expert Pro 5 PL5157 WHT/GOLD BOX EURO | 2 506 zł |
Depilator BRAUN Silk-Expert Pro 5 IPL PL5157 | 1 650 zł |
Depilator Braun Silk-expert Pro 5 PL5157 | 1 667 zł |