Depilator Braun Silk-epil 1 1370
Zdjęcia 5 |
Braun Silk-epil 1 1370 |
|
Reprezentant młodszej, budżetowej serii depilatorów Silk-epil 1 znanej marki Braun. Zaletą modelu jest obecność specjalnego ogranicznika do wrażliwych obszarów ciała, który doskonale sprawdzi się w pielęgnacji pach i okolic bikini. Ale cechy głównej dyszy, jak na współczesne standardy, są nieco ograniczone: 20 pęsety do miękkiego usuwania włosów u samego nasady, tylko jedna prędkość pracy.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Braun 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Braun.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Braun Silk-epil 1 1370
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Braun Silk Epil 1 depilator do nóg i ciała 4210201656067 | 159 zł |
BRAUN Depilator BRAUN Silk Epil 1 SE1 1370 Biało-różowy | 159 zł |
Braun 1 1370 Ever Soft Epilator Biały,Różowy 1370ESE | 120 zł |
Braun 1370 Elektryczny depilator Silk-épil 4210201656067 | 144 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości depilatora Braun Silk-epil 1 1370:
- Narzędzie do czyszczenia
- Nasadka ograniczająca do wrażliwych obszarów
- Braun 1170 - bez pędzla do delikatnych obszarów
PolecamyPorównaj w tabeli →